Satış öncesi hizmetler

•  Şirketimiz satış öncesi hizmetleri ile; ücretsiz olarak binanızın Enerji sistemleri hakkında yerinde uzman mühendislerimiz ile incelemelerde bulunur. Birçok projede yer alan bazı uygulama hataları yerinde yapılan incelemelerde Bina yöneticilerine aktarılır. Gerektiği takdirde Isıtma sistemlerinde yapılması gereken revizeler hakkında ücretsiz keşifler yapılır. Böylece Bina Sahipleri hatalı proje uygulamalarında dolayı yıllarca maliyeti yüksek ısıtma giderlerinden kurtarılmış olur. Örneğin Birçok Binada kazan sistemlerinde yer alan maliyeti yükselten verimsiz cihazlar konusunda Bina Yöneticileri bilgi sahibi olur. Mühendislik Hizmeti olarak gördüğümüz bu konuları müşterilerimize tamamen uzman desteği olarak sunuyoruz.

•  Ücretsiz keşif hizmetimiz ile mevcutta kullanılan kalorimetre veya pay ölçer cihazlarındaki arıza ve sorunların tesbitini yapmaktayız. Özellikle son yıllarda ne yazıkki birçok sorunlu ürünle karşılaşan kullanıcılar adaletsiz dağıtımdan yaşadığı problemleri paylaşmaktadır. Bazı cihazların bozuk olduğu mevcut faturalandırma şirketleri tarafından farkedilememekte, bu durumda birçok kullanıcı hatalı faturalandırma ile karşı karşıya kalmaktadır. Bu konularda yetkin personelimiz binanıza gelerek, sistemde ve faturalar üzerinde incelemelerde bulunarak problemin çözümü için çalışmakta ve ücretsiz raporlama hizmeti sunmaktadır. Sistemde gerekli revizeleri bina yöneticileri ile birlikte yapabilmekteyiz.


Satış Sonrası hizmetler

•  Teknik Ekibimiz sayesinde ihtiyaç olan her zaman tatil günleri de dahil olmak üzere haftanın 7 günü 24 saat tüm müşterilerimize kesintisiz hizmet sunulmaktadır.

•  Şirket prensibimiz olan güler yüzlü hizmet, teknik donanım, yedek parça – işçilik garantisi, uygun fiyatlı yedek parça-servis ücretleri ve profesyonel yaklaşım ile tüketici taleplerine en kısa sürede cevap verilerek müşteri memnuniyetine verilen önem gösterilmektedir.

•  Müşterilerimize verdiğimiz hizmetler ile ticari ilişkinin ötesinde müşteri memnuniyeti odaklı olduğumuzu göstermek istemenin bilinciyle hareket ediyoruz. Yeniliklere her zaman açık, Bulunduğu sektörde yaptığı işler ile her zaman farklılığını gösteren şirketimiz Siz kıymetli müşterilerini her zaman memnun edecektir.