KURUMSAL

Firmamız Ankara’da siz değerli müşterilerimizin taleplerini, müşteri odaklı olarak karşılama amacıyla kurulmuştur. Firmamızın önceliği müşteri memnuniyetidir. Genç ve dinamik kadrosu ile 7/24 müşterilerinin talepleri ile ilgilenmektedir. Isı giderlerinin paylaştırılması, enerji tasarrufu, sistem revizeleri firmanın ilgilendiği temel konulardır. Kadrosunda yetkin mühendisler bulunduran şirketimiz Pay ölçer sistemleri ile ilgili hizmetler vermekle birlikte, tecrübeli mühendisleri ve teknik elemanları ile binaların enerji performansı konusunda müşterilerini aydınlatmaktadır. Firmamız yetkin kadrosuyla makine mühendisliğinin temel konularında hizmet vermektedir. Isıtma, soğutma, tesisat sistemleri, projelendirme hizmetleri konusunda deneyimli kadroya sahiptir.

Endüstriyel binalar, alışveriş merkezleri, Oteller, Hastaneler ,Ticari ve Konut binaları mekanik tesisat proje ve uygulama hizmetleri yaparak mekanik tesisat, mühendislik ve taahhüt alanında hizmet vermeyi amaçlamaktadır. Binalarda Havalandırma ve iklimlendirme, Yangın söndürme tesisatları, Isıtma, soğutma sistemleri ve sıhhi tesisat sistemlerinin çizim ve uygulamalarını geliştirmek ve projelendirmek şirketimiz amaçları arasındadır. Sektörde kaliteli mühendislik prensiplerinden taviz vermeyen kalıcı bir firma olmak öncelikli amacımızdır. Amacımız Mühendislik etiğine bağlı kalarak uygun ve ekonomik çözümler üreterek hizmet verdiğimiz siz değerli müşterilerimizi memnun etmektir. Bunu başarmak ise bizim en büyük misyonumuzdur.

 

 

 

Saygın, istikrarlı, dürüst ve güvenilir bir kurumdur.

Arzu edilen kalite hedefine ulaşabilmek için kalıcı bir çalışma ortamı sunar. Yeniliklere ve değişime değer verir, araştırma ve geliştirmeye yatırım yapar.

Verimli, disiplinli, planlı çalışır.

                                                                                                                                                                                                                                           

En iyisini üretmek için ve sonuç odaklı çalışır, hizmet ve üründe kaliteden ödün vermez

Müşterilerine ve çalışma ortaklarına maksimum katkıyı hedefler ve uyumlu bir çalışma ortamını oluşturur. Müşteri beklentilerini ve memnuniyetini en üst düzeyde karşılar ve korur.

Toplumsal değerlere duyarlıdır. İnsana ve çevreye saygılıdır.

SERVİS YETKİ BELGESİ

ACAREN ENERJİ ANKARA BÖLGESİ’NDE CALMET VE POLİMETER MARKA          TEK YETKİLİ SERVİSİDİR

Sertifikalar